Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У столиці Португалії стартував проєкт «Українська книжкова поличка»

3 Лютого 2023, 11:16

У бібліотеці імені Орланду в Лісабоні стартував проєкт «Українська книжкова поличка», повідомляє РеІнформ з посиланням на фейсбук Посольства України у Португалії.

Зазначається, що значну частину українських книжок бібліотеці передали завдяки донорській підтримці партнерів: БФ «Київська школа економіки» й Українського інституту книги.

У колекції – сучасна література вітчизняних видавництв, багато різних книжок для дітей (вірші, казки, збірки оповідань та інше), про Україну та її історію, кілька книг англійською мовою.

Адреса бібліотеки: Estrada de Telheiras 146, 5 хвилин від виходу з метро Telheiras. Електронна пошта: bib.oribeiro.emp@cm-lisboa.pt.

Проєкт «Українська книжкова поличка» реалізується за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської спільно з МКІП, Міністерством закордонних справ та Українським інститутом книги. Кожна закордонна громада може самотужки зібрати кошти та надрукувати книжки з макетів, наданих українськими видавцями, або закупити готові книги в українських дистрибуторів.

Нагадаємо, нещодавно такий проєкт стартував і в Національній бібліотеці Латвії.

Фото: фейсбук Embaixada da Ucrânia na República Portuguesa