Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні запускають гранти для допомоги малому бізнесу. Як подати заявку

13 Травня 2022, 18:26

Власники малого бізнесу, які постраждали від збройної агресії рф, зможуть отримати фінансову підтримку. Подати заявку на її отримання вони зможуть на порталі Дія. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

З 13 травня мікро- та малі підприємства можуть подаватися на отримання мікрогрантів на 125 тис. грн (4 тис. євро).

Подати заявку на гранти можуть підприємства, які:

  • зареєстровані не пізніше 31 грудня 2021 року в Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській областях;
  •  тимчасово перемістилися з цих областей або постраждали внаслідок бойових дій та можуть це підтвердити.

Пріоритет надаватиметься компаніям, які виробляють життєво необхідні товари та послуги для цивільних та військових України.

Подати заявку можна на порталі Дія за посиланням.

Зазначимо, що гранти стали доступні завдяки фінансуванню Європейським Союзом та урядом Німеччини через програму технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізовує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit, (GIZ) GmbH.

Нагадаємо, у Варшаві відкриють центр Дія.Бізнес для українських переселенців, який працюватиме поки триватиме війна в Україні. Центр прийматиме відвідувачів із 18 травня за попередньою реєстрацією.