Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Переселенці з Києва розвивають зелений туризм на Вінниччині

28 Січня 2023, 11:08

В селі Оксанівка Ямпільської громади подружжя Венгер встановили чан з гарячою водою, а в сільській хаті облаштували зручності. Тепер до них на відпочинок приїжджають гості з Києва, Вінниці, а українці, які живуть у Дубаї, планують в селі навіть хату купити, повідомляє РеІнформ з посиланням на Суспільне Новини.

До повномасштабного вторгнення подружжя проживало у столиці. Після переїзду в село пара вирішила започаткувати власну справу. Взялися розвивати зелений туризм.

«Відразу були не впевнені, чи вийде. Місцеві тут – золоті люди. Нам усе подобається», – розповіла переселенкаОльга Венгер.

Відпочити й набратися сил до Оксанівки їдуть туристи з різних міст України. З початку повномасштабного вторгнення хати тут купували переважно ВПО, пригадав місцевий житель Анатолій Харевський. Тепер же жити в цьому селі хочуть навіть українці, які зараз мешкають за кордоном.

«У нас купують хати люди з Києва, з Дубая уже цікавляться нашими хатами. Тут співуче село, все зелене. Повітря у нас насичене. Мені здається, такого немає ніде», – зауважив чоловік.

Раніше ми повідомляли, що на Львівщині переселенці допомагають розвивати екоферму.

Фото: Суспільне Новини