Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Дніпрі працюватиме соціальний артковоркінг для переселенців

27 Січня 2023, 10:22

Громадська організація «Молодіжний рух «Шифт» отримала грант від Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на створення соціального артковоркінгу у Дніпрі. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук проєкту.

Зазначається, що там допомагатимуть переселенцям і містянам, які постраждали від війни, отримати нові навички.

Загалом тут планують провести 22 майстер-класи, на яких учасники отримають початкові навички шиття, а також навчаться друкувати зображення на одязі.

Крім того, 15 учасників, які мають сформовану бізнес-ідею, візьмуть участь у тренінгах зі створення візуального контенту і SMM-курсі. Це навчання допоможе їм створити портфоліо товарів, підготувати дописи для соціальних мереж, налаштувати таргетовану рекламу, а також зробити онлайн-магазини більш привабливими для покупців.

Також у коворкінгу проведуть 22 зустрічі психосоціальної підтримки та стільки ж сеансів арттерапії. Вони дозволять зменшити рівень стресу за допомогою дискусій чи малювання, також ВПО допоможуть адаптуватися у новій громаді.

Сім представників ГО «Шифт» візьмуть участь у 25-годинному освітньому курсі, присвяченому крафтовому виробництву і створенню модних колекцій. Крім того, охочих навчатимуть артменеджменту й соціальному підприємництву.

Організатори очікують, що впродовж року навчання на майстер-класах і тренінгах завершать 230 людей.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпропетровській області запрацював простір для дітей внутрішніх переселенців.