Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На окупованій Луганщині загарбники вилучають українські книги з бібліотек

26 Січня 2023, 15:13

Окупанти вилучають із бібліотек Луганської області художні й історичні видання, що пов’язані з Україною, повідомляє РеІнформ з посиланням на телеграм Луганської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що відповідний «указ» керівникам адміністрацій міст і районів, а також підвідомчим освітнім організаціям спрямувало так зване міністерство освіти та науки лнр.

У документі радять вилучити з фондів шкільних бібліотек на окупованій території Луганської області книги зі списку, у якому 365 позицій. Зокрема, це художня література, книги з історії, біографії, есе, які стосуються України.

Також рекомендують прибрати літературу про Голодомор в Україні, підручники та довідники з історії України, комікси, публіцистику, видану після 2014 року, книги з серії «Знамениті українці», художню літературу про «події періоду новітньої історії» в Україні й на Донбасі.

Нагадаємо, що для українських дітей віком від 3 до 8 років, які під час повномасштабного вторгнення виїхали до Європи, створили книжковий проєкт Better Time Stories.

Фото: Укрінформ