Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Родина ВПО із Харкова відродила свою кінно-спортивну школу поблизу Житомира

24 Січня 2023, 17:01

Родина переселенців із Харкова врятувала 17 коней з-під обстрілів і відродила свою кінно-спортивну школу в селі Троянів поблизу Житомира, повідомляє РеІнформ з посиланням на Суспільне Новини.

За словами власниці стайні «Щаслива підкова» Анни Шульги, тварин її родина евакуювала з Харкова. Там до початку повномасштабного вторгнення жінка мала дитячу кінно-спортивну школу з майже двома десятками коней. 15 років вона займалася іпотерапією й готувала професійних вершників.

Разом з чоловіком Володимиром і трьома дітьми Анна сподівалася, що до осені вони повернуть коней додому до стайні «Щаслива підкова». Але так сталося, що 1 жовтня родина з кіньми оселилася у селі Троянів на Житомирщині.

За словами жінки, попри те, що її родина могла виїхати за кордон, все ж вони вирішили залишитися в Україні.

«У нас була можливість виїхати за кордон. Мій чоловік – багатодітний батько. Тому також виїзний, але це наша улюблена фраза: «Напевно, ми – чи патріоти, чи ідіоти». Я вважаю, якщо ми народилися в Україні, то це наша земля і нам є тут що робити. Є діти й дорослі, яким ми потрібні. І тому ми лишилися тут. Нехай ми змінилися територіально, але наші двері відкриті для усіх. З якої області вони б не були. Це наша така місія – лишатися тут і допомагати один одному завдяки коням», – зазначила Анна Шульга.

Нагадаємо, на Житомирщині знайшли прихисток понад 35 тисяч родин переселенців.

Фото: Суспільне Новини