Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції підписало меморандум з Національною академією СБУ

19 Січня 2023, 16:31

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підписало меморандум про співробітництво з Національною академією Служби безпеки України.

Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Сторони домовилися про співпрацю у сфері науково-аналітичної та нормотворчо-експертної діяльності, а також про практичне впровадження здобутих результатів.

Зокрема, йдеться про створення єдиної медійної стратегії на деокупованих територіях; наповнення реєстру антиукраїнських медійних ресурсів; формування переліку закордонних організацій, які працюють на користь росії.

Академія СБУ також буде надавати науково-експертну підтримку в  доопрацюванні законопроєкту Мінреінтеграції «Про подолання наслідків окупації».

«Вчора було підписано важливе рішення для Міністерства. Адже співпраця з науковцями академії допоможе більш ефективно впроваджувати політику реінтеграції як у нормотворчому полі, так і на практиці. Хочу подякувати академії за допомогу на юридичному та науковому фронті», – резюмував державний секретар Кирило Домбровський.

Нагадаємо, Мінреінтеграції та Норвезька народна допомога (NPA) уклали меморандум щодо взаємодії у сфері протимінної діяльності.

Фото: Мінреінтеграції