Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Косівській громаді на Прикарпатті облаштовують новий шелтер для переселенців

2 Січня 2023, 12:22

Косівська громада Прикарпаття працює над поліпшенням житлової бази для внутрішньо переміщених осіб і облаштовує новий шелтер, повідомляє РеІнформ з посиланням на Укрінформ.

За консультаційної підтримки експертів U-LEAD Косівська територіальна громада виграла грант на облаштування прихистку для переселенців.

Від початку повномасштабної війни громада прийняла близько 9 тисяч ВПО. На її території діє 9 соціальних прихистків, де людей забезпечують усім необхідним, включно з безкоштовним триразовим харчуванням.

Оскільки кількість переселенців зменшилася, було ухвалено рішення створити один великий шелтер, у якому зможуть проживати всі внутрішньо переміщені особи, які цього потребують.

Косівська громада у межах проєкту отримала комплект сантехнічного обладнання: бойлери, умивальники, унітази, душові кабінки, електричні нагрівачі тощо.

У прихистку одночасно зможуть проживати до 200 осіб. Нині у приміщенні тривають будівельні роботи, зокрема облаштовуються кімнати для проживання, кухня, санвузли тощо.

Нагадаємо, в Івано-Франківську урбаністи-волонтери облаштували нове житло для ВПО.

Фото: Укрінформ