Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: пропонуємо обміняти важкопоранених хлопців з “Азовсталі” на російських військовополонених

11 Травня 2022, 22:08

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук повідомила, що Кабінет Міністрів України запропонував рф обміняти важкопоранених хлопців з “Азовсталі” на російських військовополонених. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Станом на зараз військовим шляхом деблокувати “Азовсталь” неможливо. Захисники “Азовсталі” здаватися в полон не хочуть. Це достойно поваги. Росіяни не погоджуються на “екстракшн”. Це реальність, але від росіян це не дивно», – написала Ірина Верещук в своєму Телеграм-каналі, коментуючи ситуацію на «Азовсталі».

За словами посадовиці, Уряд пропрацьовує різні варіанти.

“Ми шукаємо не ідеальний варіант, а робочий. В якості першого кроку запропонували росіянам такий обмін: ми вивозимо наших важкопоранених хлопців з “Aзовсталі” по гуманітарному коридору. Натомість – віддаємо полонених росіян за стандартними правилами обміну військовополоненими», – зазначила Ірина Верещук.
Вона додала, що домовленості ще немає, а переговори тривають.
Нагадаємо, Ірина Верещук закликала світову спільноту долучитись до евакуації важкопоранених з «Азовсталі». Раніше Віцепрем’єр-міністр повідомляла, що всіх жінок, дітей і літніх людей з “Азовсталі” евакуювали.