Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Переселенці у Львові можуть отримати гуманітарну допомогу в центрі Спільноти святого Егідія

26 Грудня 2022, 22:59

З початку повномасштабного вторгнення міжнародна Спільнота святого Егідія у Львові зосередила свою діяльність на підтримці внутрішньо переміщених осіб. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську обласну військову адміністрацію.

У центрі люди особисто можуть отримати продовольчу допомогу, засоби гігієни й одяг. Наразі її надали вже понад 4 тисячам родин. Зазначається, що продуктові набори у вигляді гуманітарних вантажів щомісяця надходять сюди з багатьох європейських країн, зокрема з Італії. Крім того, волонтери центру складають гуманітарні пакунки та відправляють їх у різні області України. Насамперед намагаються допомогти людям на деокупованих територіях.

Відправляють найнеобхідніші товари – продуктові набори. Одна палета містить близько 500 кг харчів. Нещодавно такі вантажі передали до Бахмута, Нової Каховки, Херсона тощо. Також відправляють медикаменти для цивільного населення та лікарень. Здебільшого у центрі працюють люди, які після 24 лютого вимушені були покинути рідні домівки. Серед волонтерів – жителі Мелітополя, Бахмута, Харкова, Чугуєва тощо.

Допомога Спільноти святого Егідія у Львові надається за попередньою електронною реєстрацією. Для цього необхідно приєднатися до цього телеграм-каналу й заповнити анкету за посиланням у прикріпленому повідомленні. Реєстрація відкривається поступово кожного тижня у середу з 12:00.

Важливо. Допомогу можна отримати раз на місяць.

Центр працює тричі на тиждень: середа, п’ятниця та субота. Однак з понеділка, 26 грудня, тут стартує «Святковий марафон допомоги», покликаний підтримати якомога більше людей у передноворічний час. Триватиме він протягом усього тижня з 09:00 до 15:00.

Нагадаємо, нещодавно на Львівщині відремонтували гуртожиток Угнівського аграрно-будівельного ліцею для розміщення ВПО.

Фото: Львівської ОВА