Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські біженці у Польщі можуть повторно одержати безкоштовні медикаменти: хто може розраховувати на допомогу

22 Грудня 2022, 14:26

Матеріальна допомога передбачена у межах реалізації програми американської гуманітарної організації Direct Relief, повідомляє РеІнформ з посиланням на Today.ua.

Підтримка передбачена громадянам України, які після 24 лютого 2022 року перетнули польський кордон та отримали номер PESEL. Гроші призначені для дорослих і дітей. Заявки за неповнолітніх подають батьки чи опікуни. Заявник отримує повідомлення на електронну пошту, яку він вказав під час реєстрації. У ньому буде штрих-код із цифрами, який дозволить авторизуватися на сайті або у спеціальному додатку.

Українські біженці після схвалення їхніх заяв отримують індивідуальні коди, які дозволяють купити препарати у 8 тисячах польських аптек на суму 500 злотих (близько 4200 гривень). 350 злотих (майже 3000 гривень) можна направити на придбання медикаментів за рецептом, ще 150 злотих (орієнтовно 1255 гривень) – на придбання безрецептурних ліків. Для цього в аптеці необхідно буде показати штрих-код на екрані телефона або у роздрукованому вигляді.

Нагадаємо, з початку війни гуманітарні організації в Україні отримали понад 3 мільярди доларів США на гуманітарні цілі.

Фото: Today.ua