Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як повідомити про корупцію в освітній сфері: рекомендації МОН

22 Грудня 2022, 10:25

Якщо вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Міністерства освіти і науки України, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління МОН, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви можете повідомити про виявлені факти на «лінію довіри» електронною поштою на адресу: anticor@mon.gov.ua або за телефоном: (044) 481-32-06, а також через офіційний вебсайт МОН шляхом заповнення спеціальної форми. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

  1. Прізвища, імені, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, із зазначенням її посади та місця роботи.
  2. Тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), яка може бути перевірена.
  3. Прізвища, імені, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автора повідомлення).

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними й розгляду не підлягають. Надана вами інформація використовуватиметься як джерело для ухвалення рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

Нагадаємо, нещодавно НАЗК приєдналося до міжнародної Спільноти практиків у сфері прозорої агітації онлайн.

Фото: Всеосвіта