Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські айтівці створили застосунок для роботи магазинів під час блекауту

21 Грудня 2022, 14:32

Міжнародна компанія Nielsen та українська продуктова IT-компанія Datawiz розробили застосунок Brave store, що забезпечує безперебійну роботу кас у магазинах під час відсутності світла та зв’язку. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на rau.ua.

Перевага застосунку – робота в режимі офлайн з системами IOS та Android. Це допоможе будь-якому магазину продовжувати працювати навіть під час блекаутів.

Застосунок дає можливість:

  • сканувати товари, формувати чеки та розраховувати клієнтів;
  • завантажувати списки товарів та оновлювати ціни;
  • зберігати чеки.

Щоб активувати застосунок, касир має відкрити його на власному пристрої та завантажити прайс-лист у форматі Exel. Оновлювати прайс можна щодня чи щотижня. Передати прайс-лист у фіксованому форматі xls на торгівельну точку можна навіть через месенджер чи електронну пошту. При цьому старий прайс буде перезатерто автоматично.

Програма зберігає чеки й аналітику, дозволяє QR-зацію чеків для швидкого проведення в системі чи виведення чеків у вигляді barcode.

Додаток можна завантажити для iOS та Android.

Нагадаємо, раніше Мінреінтеграції запустило чат-бот Minre_1548_Help_Bot. Його створили для звернень українців, які потребують евакуації чи гуманітарної допомоги.

Фото: rau.ua