Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Переселенці з України відкрили різдвяний ярмарок у Софії

21 Грудня 2022, 17:15

За підтримки ЮНІСЕФ переселенці з України відкрили різдвяний ярмарок у болгарській столиці Софії, де представили українську національну кухню, ремесла та святкові традиції. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Різдвяний ярмарок відкрився 19 грудня, працюватиме він до кінця місяця. У ньому беруть участь понад 20 малих українських компаній і підприємців, а також українські кухарі, пекарі та ремісники. Традиційні страви й сувеніри ручної роботи продають у двох різдвяних будиночках у Різдвяному парку на площі Славейкова.

«Після майже 10 місяців поза межами своєї країни українські сім’ї роблять усе можливе, щоб інтегруватися у приймаючі громади, вивчаючи болгарську мову, записуючи своїх дітей до школи, шукаючи роботу чи відкриваючи невеликий бізнес. На знак вдячності за цю гостинність українські біженці мотивовані висловити свою вдячність болгарам через їхню їжу та культуру», – сказала представниця ЮНІСЕФ у Болгарії Крістіна де Брьойн.

ЮНІСЕФ підтримує участь українських біженців у ярмарку в межах кампанії «Різдво можливе для кожної дитини». Вона має на меті почути українські родини, які знайшли прихисток у Болгарії, та сприяти їх інтеграції й солідарності у болгарському суспільстві.

Нагадаємо, українські біженці у Німеччині отримуватимуть більше грошей.

Фото: Укрінформ