Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

300 днів, які вразили увесь світ

20 Грудня 2022, 21:42

Про це в етері єдиного телемарафону новин на каналі ICTV заявила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук, повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

«300 днів боротьби з країною-терористом. Це вразило весь світ. Ми вистояли й продовжуємо боротися. Українська армія поступово звільняє наші населені пункти. На деокупованих територіях відбувається реінтеграція. Продовжується розмінування, відновлюються системи життєзабезпечення, соціальні послуги, медицина. Місцеві органи влади повертаються до звичного режиму роботи», – повідомила вона.

Посадовиця зазначила, що найбільший тягар наразі лягає на плечі розміновувачів та енергетиків, які працюють не покладаючи рук. І додала, що найбільш замінованою агресором виявилася Херсонщина. Ворог свідомо мститься мирному населенню обласного центру за спротив, продовжуючи обстріли цивільної інфраструктури та будинків мирних мешканців.

«І у прифронтових районах, і в інших регіонах, включно зі столицею, ми всі страждаємо без світла, води, тепла й зв’язку. Але чітко розуміємо нашу мету – визволення всіх українських територій від ворога, щасливе та спокійне майбутнє наших дітей. І ми цієї мети обов’язково досягнемо!» – резюмувала Ірина Верещук.

Нагадаємо, триває евакуація з небезпечних регіонів України.

Фото: Мінреінтеграції