Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Активісти та молодь Хмельницького завершили навчання в «Академії активістів-ВПО»

20 Грудня 2022, 23:46

Навчання в «Академії активістів-ВПО» від громадської організації «Заходи» завершено. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Громадський простір.

Метою навчального курсу було підвищення спроможності організацій, які були релоковані до Хмельницького або тільки починають тут свою діяльність, поглиблення знань, необхідних для роботи активістів, і підвищення рівня їх компетенції, а також заохочення молоді активніше брати участь у громадському житті.

Минулого тижня відбулася зустріч 20 учнів Академії з врученням сертифікатів. Були присутні організації, які завдяки навчанню змогли стати переможцями конкурсу мінігрантів на проведення власних заходів для ВПО, а саме: ГО «Громадська ініціатива дій (ГІД)» і ГО «Краса врятує світ», а також студенти Хмельницького національного університету, що також відвідували навчальні заходи.

Поговорили про враження від навчання та найцінніші інсайти. Учні розповіли, що їх особливо зацікавили теми відкриття власної громадської організації, захисту прав активістів у суді, тонкощі поведінки активіста та де знаходиться межа, яку не можна перетинати.

Молодь зауважила, що знання та практика у громадських організаціях надалі матимуть велике значення для них. Адже при влаштуванні на роботу рядок у резюме про громадську діяльність, набуті вміння та навички може їм дуже допомогти.

Всі учасники були у позитивному настрої, говорили про плани на майбутнє та реалізацію проєктів, які встигли розробити під час навчання.

Нагадаємо, у Глибоцькій громаді розробили дорожню карту із залучення до спільних дій молоді з-поміж ВПО.

Фото: Громадський простір