Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Благодійний марафон у Латвії вже зібрав €230 тисяч для українських дітей

20 Грудня 2022, 9:03

У Латвії до кінця третього дня благодійного марафону Dod pieci! («Дай п’ять!») вже зібрано 230 838 євро, які спрямують на допомогу дітям-біженцям з України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що один із партнерів марафону, благодійна платформа Ziedot.lv, отримав 186 заявок на допомогу у придбанні різних товарів і послуг, яких потребують діти українських біженців у Латвії.

Спеціально для марафону на Домській площі в центрі Старої Риги функціонує скляна студія, в якій працюють діджеї та ведучі етеру Latvijas Radio 5 – Pieci.lv Лінда Самсонова та Марта Грігале, а також запрошений діджей-музикант Едгарс. Протягом шести з половиною діб вони транслюватимуть у прямому етері лише пісні, обрані в обмін на пожертвування в розмірі не менше 5 євро.

Крім того, планується, що засновник щорічного благодійного марафону «Дай п’ять!», діджей Томс Гревіньш пробіжить сім 42-кілометрових дистанцій, щоб залучити додаткові пожертви на потреби дітей українських біженців по всій Латвії.

Зробити пожертву в межах марафону можна у різний спосіб, зокрема зайшовши на його сайт, що має українськомовний варіант.

Нагадаємо, у Каталонії запроваджують тимчасові щомісячні виплати для біженців з України.

Фото: Укрінформ