Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Прихисткам ВПО у Дрогобицькому районі передали генератори

19 Грудня 2022, 16:13

У Дрогобицькому районі нині офіційно функціонує 27 колективних прихистків для вимушених переселенців. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську обласну військову адміністрацію.

До цих прихистків відносять гуртожитки шкіл, коледжів, університетів, санаторії тощо. У вказаних закладах проживають близько 1500 осіб, в тому числі маленькі діти. Дрогобицька районна військова адміністрація поставила собі за мету за можливості забезпечити їх генераторами.

14 грудня начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк разом із першим заступником Романом Шлярпом передали генератори для перших 8 прихистків.

Серед цих закладів:

  1. Гуртожиток № 1 ДДПУ імені Івана Франка.
  2. Дрогобицький механічний коледж.
  3. Дрогобицький медичний коледж.
  4. Бориславський професійний ліцей.
  5. Стебницька школа № 18.
  6. Стебницька гімназія № 11 імені Тараса Зозулі.
  7. Нагуєвицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат.
  8. Грушівська лікарня (Меденицька громада).

«Поставили собі ціль забезпечити генераторами кожен із прихистків. Попередньо домовилися з нашими міжнародними партнерами, а саме з International Medical Corps, про те, що вони нададуть необхідну кількість генераторів, а ми передамо їх колективним прихисткам ВПО. Паралельно у випадку ще складнішої енергетичної ситуації, крім  «Пунктів незламності», тут зможуть зігрітися всі охочі», – зазначив Степан Кулиняк.

Нагадаємо, Хорватія передає Україні трансформатори.

Фото: Львівська ОВА