Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: «Демонструємо всьому світові, як потрібно об’єднуватися й працювати»

19 Грудня 2022, 14:15

Під час робочої поїздки на Житомирщину Віцепрем’єрка Ірина Верещук провела зустріч з представниками міжнародних та українських гуманітарних організацій. Урядовиця подякувала за допомогу, яку вони надають внутрішньо переміщеним особам, в тому числі жінкам з дітьми, людям з інвалідністю та маломобільним. А також заслухала пропозиції щодо покращення їх роботи.

Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

«Я дуже дякую за допомогу Товариству Червоного Хреста України, Благодійному фонду «Карітас України», УВКБ ООН, ЮНІСЕФ, багатьом іншим міжнародним і місцевим волонтерським і благодійним організаціям. Ви робите неймовірні, дуже важливі речі. І подаєте приклад іншим. Зараз на наших очах з вашою допомогою ми стаємо операторами гуманітарного реагування найвищого ґатунку. Всі разом ми куємо нашу спільну перемогу», – сказала посадовиця.

Вона також висловила подяку благодійним фондам «Відкрите серце», «Твоя опора», «Хлібний дім» та іншим за допомогу харчовими продуктами, медичним обладнанням, опікою над дітьми тощо. І зауважила, що поміч, яка від них надходить, вкрай необхідна.

«Це надзвичайно важливо. Зараз ми всі здобуваємо той величезний досвід світового рівня, який обов’язково стане нам у пригоді. Згодом ми зможемо демонструвати всьому світові, як мають об’єднуватися й працювати волонтерські організації, як потрібно ділитися добром і щирістю», – резюмувала Ірина Верещук.

Нагадаємо, Ірина Верещук під час одного з ефірів повідомила, що міжнародна допомога для України не ослабне.

Фото: Мінреінтеграції

МІТКИ