Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські біженці у Німеччині отримуватимуть більше грошей: що зміниться

18 Грудня 2022, 19:15

Українські біженці, які виїхали до Німеччини, набудуть нового правового статусу й з початку 2023 року отримуватимуть більшу фінансову допомогу, повідомляє РеІнформ з посиланням на Еспресо.

Відомо, що після 90 днів знаходження у Німеччині багато хто з українських біженців змінив свої умови перебування, набувши статусу тимчасового захисту. Таким чином вони отримують грошову допомогу через центри зайнятості.

Нині уряд Німеччині намагається протистояти інфляції в країні. Тому він скорегує виплати від держави. Відповідний проєкт запрацює з 1 січня 2023 року. Згідно з ним біженці, які отримали новий правовий статус після 90 днів перебування у Німеччині, потрапляють під категорію базової допомоги з безробіття Hartz IV. Тобто, розмір допомоги переглядатимуть не тільки для всіх німців, а й українці можуть очікувати на підвищення допомоги, якщо отримали такий статус.

Таким чином стандартна виплата для дорослих становитиме 502 євро. Неповнолітні особи віком 14-17 років одержуватимуть 420 євро, а 6-13 років – 348 євро відповідно.

Нагадаємо, нещодавно до Запоріжжя надійшла гуманітарна допомога з Норвегії.

Фото: Еспресо