Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві відкрили другий центр «ЯМаріуполь»

18 Грудня 2022, 13:42

У Дніпровському районі Києва відкрився другий у місті центр підтримки «ЯМаріуполь». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

У закладі можна отримати юридичні консультації, гуманітарну допомогу, психологічну підтримку від фахівців, медичні консультації, стоматологічну допомогу, швейні послуги. Крім того, у центрі надають допомогу переселенцям у працевлаштуванні. Зокрема, близько 1000 маріупольців, які звернулися з таким проханням, зараз вже працевлаштовані у столиці. Також тут можна отримати послуги стоматолога, перукаря, консультацію лікаря. Для дітей є велика дитяча кімната. У закладі працює коворкінг, де всі охочі можуть працювати.

Зазначається, що наразі у столиці проживає близько 24 тисяч вимушених переселенців із Маріуполя. Приблизно 70% з них нині мешкають на лівому березі міста. Відкриття цього центру спростить для них процес отримання необхідних послуг. Загалом це вже 17-й центр «ЯМаріуполь» в Україні, але він є найбільшим і надає найширший спектр послуг.

Заклад створено завдяки співпраці міської влади Києва та міської ради Маріуполя за підтримки організації Save the Children.

Нагадаємо, раніше у Чернівцях запрацював Центр підтримки переселенців «ЯМаріуполь».

Фото: kyivcity.gov.ua