Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Оголошено конкурс ідей для пришвидшеного розмінування території України

18 Грудня 2022, 21:49

Укроборонпром спільно з Київською школою економіки започатковують Програму з пошуку та впровадження інновацій у гуманітарну протимінну діяльність в Україні та запрошують до участі авторів перспективних проєктів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на інформацію від вказаного державного концерну.

Зазначається, що найкращі розробки можуть отримати інвестиції, стати частиною спільних ініціатив з розмінування, зокрема з іноземними компаніями.

Про програму

Перший етап Програми відбудеться 20-23 грудня 2022 року у Києві. Програма стартує з інтенсивного чотириденного навчання з глибоким зануренням у тему розмінування, поєднаного з практичною частиною. Досвідчені експерти одного з підприємств Укроборонпрому розповідатимуть про нюанси нормативної бази, загальну класифікацію боєприпасів, наявні технології та засоби знешкодження вибухонебезпечних предметів. Паралельно учасники матимуть можливість випробувати власні розробки та використати нові знання на практиці на спеціалізованому полігоні.

Досвід, отриманий під час навчання, допоможе розробникам вдосконалити їхні ідеї перед презентацією на галузевому форумі. Він стане другим етапом Програми. Заключною ж буде акселерація. Найкращі інновації можуть бути реалізовані як самостійно, так і в кооперації з партнерами, зокрема іноземними.

Як взяти участь?

Щоб стати учасником Програми з пошуку та впровадження інновацій у протимінній діяльності, необхідно зареєструватися за посиланням. Учасники, яких запросять до першого етапу, мають прибути до столиці на навчання, яке проходитиме 20-23 грудня.

Нагадаємо, раніше у ДСНС розповіли, скільки відсотків території України нині потребують розмінування.

Фото: телеграм ДСНС