Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Зігрівай»: українцям пропонують подарувати тепло дітям із прифронтових територій

18 Грудня 2022, 12:35

Усі небайдужі українці можуть долучитися до благодійного проєкту «Зігрівай» і допомогти дітям із прифронтових населених пунктів, зокрема сіл Запорізької та Харківської областей, які через ворожі обстріли тижнями живуть без електрики й опалення. Для того, щоб забезпечити цих дітей базовими теплими речами, БФ «Клуб Добродіїв» створив інтернет-крамничку, де кожен може подарувати дітям тепло, повідомляє РеІнформ з посиланням на інформацію від фонду.

Допомогти дітям зігрітися просто: для цього на сайті проєкту потрібно придбати теплий спальний мішок, грілку чи шапку або відразу весь комплект. Такий набір стане у пригоді вдома, коли вимикають опалення, зігріє в укритті під час повітряної тривоги чи обстрілу, а у випадку евакуації гарантує дитині облаштування теплого спального місця.

Зазначається, що організатори акції планують зібрати 4 100 000 гривень на закупівлю теплих речей, які потім передадуть родинам із дітьми у прифронтових населених пунктах.

«Клуб Добродіїв» є всеукраїнським благодійним фондом. Його у 2016 році офіційно заснувала Марія Артеменко. З початку повномасштабного вторгнення понад 45 тисяч дітей з різних куточків України отримали від нього підтримку й допомогу. Мета фонду на наступний рік – допомогти ще більшій кількості тих, хто цього потребує.

Нагадаємо, діти внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані у Бучанській територіальній громаді, впродовж грудня 2022 року можуть отримати комплект теплого одягу.

Фото: teplo.dobrodiy.club