Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Луцьку буде гуртожиток для студентів-переселенців з Донецького університету

14 Грудня 2022, 17:47

Луцьк підписав договір про грант на 1 мільйон 660 тисяч євро для облаштування гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на інформаційне агентство «Конкурент».

Гуртожиток для ВПО облаштують у приміщенні учбово-лабораторного корпусу Луцького національного технічного університету. Відповідний договір місто підписало з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО.

Донецький національний технічний університет (ДНТУ) був переведений у місто Луцьк і тепер функціонує разом із Луцьким національним технічним університетом. Тому останній пропонує підготувати один гуртожиток для проживання студентів і викладачів, які стали переселенцями. Власником будівлі є Міністерство освіти і науки України, яке видало постанову про переселення та проживання студентів і викладачів ДНТУ в гуртожитку Луцького національного технічного університету.

Після переобладнання будівлі прихисток отримають близько 180 ВПО. Тут будуть облаштовані вітальні, кухні, ванні кімнати та місця загального користування для студентів, викладачів і їхніх родин.

Нагадаємо, нині у Сокирянах облаштовують житло для медиків-переселенців із зони бойових дій.

Фото: Конкурент