Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Окупанти планують нову хвилю мобілізації: для цього створюють спеціальний реєстр

14 Грудня 2022, 14:57

Кремль планує вдосконалити систему обліку військовозобов’язаних, що пов’язано з планами провести нову хвилю мобілізації. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Центр національного спротиву.

Перший етап мобілізації у рф показав багато недоліків у роботі військкоматів. Щоб контролювати їх роботу, створюється єдина база військовозобов’язаних росіян. Вона буде інтегрована з базами Державної інспекції безпеки дорожнього руху, Федеральної міграційної служби, систем обов’язкового пенсійного та медичного страхування рф, а також Федеральної служби державної реєстрації, кадастру та картографії.

Крім того, роботодавців змусять інформувати військкомати про військовозобов’язаних працівників. Тим, хто ухиляється від мобілізації або ж відмовляється надати необхідні дані для реєстру, не будуть надавати державні послуги.

Кремль стежитиме за кожним кроком військовозобов’язаних, що дозволить мобілізувати тих, хто не проживає за місцем реєстрації. Відтепер вони також не зможуть виїхати в інші держави, бо їх не випускатимуть через прикордонні пункти пропуску.

Одночасно з цим у системі передбачена окрема категорія привілейованих громадян, яких звільняють від мобілізації. До неї насамперед записуватимуть чиновників, що демонструють свою лояльність до путіна.

Початок функціонування нової системи обліку військовозобов’язаних запланований на лютий 2023 року. Також приблизно в цей час очікується початок нової хвилі мобілізації у рф, яка стартуватиме під пропагандистським гаслом «війни проти колективного Заходу». Таким чином кремль намагається накопичити нові сили до весни 2023 року.

Нагадуємо, як можна швидко й просто повідомити про примусову мобілізацію чи залучення до війська окупанта.