Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Медичні сили ЗСУ отримали мобільний шпиталь

14 Грудня 2022, 18:40

Львівська громадська організація «Інноваційний фонд» передала командуванню Медичних сил ЗСУ мобільний шпиталь. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство оборони України.

Облаштований він на базі 12-метрового автобуса «Mерседес» і забезпечений найсучаснішим обладнанням. Зазначається, що це перший такий мобільний шпиталь у світі. Він обладнаний усім необхідним для того, щоб стабілізувати стан поранених воїнів, які знаходяться близько до лінії фронту

У госпіталі можуть одночасно надати допомогу десятьом пораненим військовим. У салоні автобуса є два операційних крісла, п’ять реанімаційних місць, сім моніторів життєдіяльності, сім перфурзорів, коагулятор для зупинки кровотечі, відсмоктувач рідини, апарати УЗД і ШВЛ, стоматологічне крісло з обладнанням і потужний Wi-Fi для телемедицини.

Персонал мобільного госпіталю складатиметься з трьох лікарів і медсестри. Для безперебійного живлення апаратури інженери обладнали його кабелем для стаціонарного живлення від мережі, а також інвертором, який при двигуні автобуса, що працює, перетворює напругу з 24В у 220В.

Раніше стало відомо, що Нідерланди, Естонія та Норвегія передадуть Україні мобільний польовий госпіталь.

Фото: Міністерство оборони України