Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські біженці в Ризі зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті до липня

13 Грудня 2022, 14:27

Громадяни України, зареєстровані в Ризькому центрі підтримки, наступного року знову отримають право на безкоштовний проїзд столичним громадським транспортом. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна Бізнес.Цензор.НЕТ.

Рішення ради, ухвалене влітку цього року, передбачає, що українські біженці можуть їздити в ризькому громадському транспорті безкоштовно до кінця року.

Наразі цей термін передбачається продовжити до 30 червня 2023 року. Поправки до обов’язкових правил ще мають бути прийняті на засіданні ради та схвалені Міністерством охорони навколишнього середовища та регіонального розвитку.

Громадяни України, які поки не мають електронного квитка і яким не надано знижку на проїзд, можуть звернутися до центрів обслуговування клієнтів Rīgas satiksme та Ризького центру підтримки українців. Щоб отримати знижку на проїзд та електронний квиток, необхідно взяти з собою документи та роздруківку із персональним кодом, присвоєним у Латвії.

У вересні та жовтні громадяни України за місяць в середньому здійснювали 266 тисяч реєстрацій поїздок у громадському транспорті Риги.

Нагадаємо, нещодавно Естонія відправила Україні автобуси з генераторами й енергообладнанням.

Фото: Бізнес.Цензор.НЕТ