Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Працівників кол-центрів Мінреінтеграції вчать правильно надавати психологічну підтримку

12 Грудня 2022, 22:36

У межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка ініційована Першою леді України Оленою Зеленською, тривають тренінги по стрес-менеджменту та психологічним технікам для операторів кризових гарячих ліній Мінреінтеграції. На них вчать опановувати власний стрес та тренують правильно надавати психологічну підтримку людям. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграцію.

Цьогоріч для співробітників Мінреінтеграції та операторів кол-центрів проведено 7 тренінгів, під час яких спеціалісти опанували прийоми психологічної допомоги населенню, що постраждало внаслідок російської агресії. Мінреінтеграціїї на зв’язку з українцями у режимі 24/7. Знання, набуті на тренінгах Нацпрограми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, зроблять комунікацію Міністерства з громадянами суттєво якіснішою. Щомісяця на гарячі лінії Мінреінтеграціі надходить по 30-40 тисяч звернень.

Працівникам кол-центрів доводиться постійно спілкуватися з громадянами, які стали жертвами війни. Це вимагає від спеціалістів вміння не лише гарно володіти власним емоційним станом, а й фахово надавати первинну психологічну допомогу.