Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як ВПО отримати підприємницькі гранти?

10 Грудня 2022, 18:16

Держава має підтримувати українців, які хочуть розвивати власний бізнес. Особливо актуальна така підтримка для ВПО, що змушені релокувати свої підприємства на нове місце або починати бізнес з нуля. Повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Одна з державних ініціатив – програма «єРобота», яка передбачає надання грантів для створення власної справи, розвитку садівництва, а також тепличного господарства. Подати заявку на участь у ній можна через «Дію».

До 250 тисяч гривень на власну справу

Отримати цей грант може кожен, хто має ідею для малого бізнесу. Претендувати на нього можуть фізособи та ФОПи. Потрібно авторизуватися на порталі та заповнити заяву, до якої слід прикріпити бізнес-план за відповідною формою. Заяву необхідно подати до 12 грудня.

До 450 тисяч гривень на сад

Отримати грант на висаджування саду можуть ФОПи та юридичні особи, які мають землю або право користування нею принаймні 7 років. Для участі у конкурсі потрібно подати скановану копію проєкту висадки насаджень, підписану особою, яка його розробила.

Важливо! Заяви, подані без сканкопії, не розглядатимуться. Термін подання закінчується 16 грудня.

До 7 мільйонів гривень на теплицю

Цей грант можуть отримати ФОПи та юридичні особи, які мають землю або право користування нею на 7 років. Гранти надаються на будівництво площею від 0,4 га до 2,4 га з кількістю створених нових робочих місць не менше 14 на 1 га площі.

Увага. До заяви обов’язково додається сканована копія проєкту будівництва модульної теплиці з кошторисною документацією, підписана особою, яка його розробила.

Нагадаємо, ми зібрали важливі пам’ятки для українського бізнесу під час війни.