Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ЄБРР надасть кошти на будівництво житла в містах Польщі з найбільшим припливом біженців

10 Грудня 2022, 13:30

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть до 50 мільйонів євро кредиту оператору оренди житла в Польщі R4R Poland, також відомому як Resi4Rent. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Mind.

Позику використають для будівництва й експлуатації портфеля орендованих квартир по всій країні в умовах хронічної нестачі житла, що посилюється інфляцією та потоком біженців з України.

Зазначається, що проєкт підпадає під Рамкову програму стійкості та засобів до існування ЄБРР, яка спрямована на підтримку України й інших держав, що постраждали від вторгнення росії.

Портфоліо орендних квартир буде зосереджено на містах із найбільшою кількістю українських біженців, серед них Варшава, Краків, Вроцлав, Гданськ, Лодзь і Познань.

Зараз Resi4Rent управляє майже 3000 квартир, деякі вже здали українським родинам. У 2023 році компанія планує збільшити пропозицію на 1110 одиниць у Варшаві та Вроцлаві, а до 2025 року мати загальний портфель із 10 000 орендних квартир.

З приблизно 4 мільйонів українців, які зареєструвалися для тимчасового захисту в Європейському Союзі, майже 1,4 мільйона перебувають у Польщі, що більше ніж у будь-якій іншій країні ЄС. Понад половина вже знайшла роботу.

Нагадуємо нашим читачам, як отримати грошову допомогу від американської благодійної організації HIAS.

Фото: Mind