Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Усі послуги та допомога в одному місці: на Вінниччині запустили Telegram-бот для місцевих мешканців і ВПО

10 Грудня 2022, 9:01

На Вінниччині запрацював Telegram-бот «ВінСоцБот», який містить уніфіковану інформацію про доступні послуги та допомогу для місцевих мешканців і внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Вінницьку обласну військову адміністрацію.

Telegram-бот є віртуальним помічником, який у зручному форматі пропонує користувачу знайти корисну інформацію щодо:

  • медичних, освітніх, пенсійних та адміністративних послуг;
  • реєстрації ВПО й отримання різного роду допомоги (виплат, компенсацій, гуманітарної допомоги тощо);
  • послуг у сфері захисту населення, включно з психосоціальною підтримкою, юридичною та загальною соціальною допомогою.

Користувачу достатньо лише обрати назву територіальної громади Вінницької області. Бот запропонує йому доступні види послуг і допомоги з довідковою інформацією та відповідними контактами.

ВінСоцБот – реальна можливість швидко отримати необхідну інформацію про послуги, доступні для внутрішньо переміщених осіб у розрізі кожної територіальної громади в сучасному та зручному форматі.

Його створення стало можливим завдяки співпраці департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА з гуманітарною організацією «Інтерсос» та у межах проєкту «Посилення стійкості та покращення координації захисту внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у Центральній Україні», який реалізується у партнерстві з Triangle Humanitaire (TGH) та фінансується УВКБ ООН.

«Гуманітарна організація «Інтерсос» прагне полегшити доступ до інформації для людей, які її потребують. Чат-бот доповнює діяльність INTERSOS у сфері захисту населення у Вінницькій області, пропонуючи цілісну та легко доступну інформацію про послуги для всього населення області», – зазначила керівниця Місії гуманітарної організації «Інтерсос» в Україні Александра K. Вишневська.

Новинку можна знайти у пошуку Telegram-месенджера за назвою «ВінСоцБот» або @VinSoc_bot.

Раніше у Рівненській ОВА повідомили, скільки переселенців вже прийняла область від початку війни.

Фото: Вінницька ОВА