Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українці створили сайт, що показує найближчі локації для роботи зі світлом та інтернетом

8 Грудня 2022, 22:01

Українські айтівці розробили сайт, який показує найближчі місця для роботи зі світлом та інтернетом. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук CEO компанії Cody Ukrainе Максима Гонтара.

За його словами, головна мета проєкту – допомогти українцям продовжувати працювати попри терористичні акти, які росія здійснює щодо України.

Як працює сайт?

  1. Перейдіть на сайт проєкту SvitloSpot.
  2. Оберіть своє місто (наразі доступні Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вишгород і Буштино).
  3. Оберіть локацію й уточніть наявність вільних місць за контактним номером.

На сайті зібрано як безкоштовні, так і платні варіанти: коворкінги, готелі, заклади харчування тощо. Станом на 5 грудня на SvitloSpot вдалося зібрати понад 3000 локацій у різних містах України. Найбільше – у Києві (понад 2400 закладів і коворкінгів).

Крім того, під час пошуку місця для роботи ви можете дізнатися, скільки місць має локація, чи є там укриття, генератор, за яким графіком вона працює й інші деталі.

Нагадаємо, раніше кіберполіція розробила онлайн-гру, яка допоможе дітям виробити навички безпечної поведінки в інтернеті.

Фото: фейсбук Max Gontar