Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мешканці ТОТ відмовляються «евакуюватися» до рф

6 Грудня 2022, 19:30

Дедалі більше мешканців тимчасово окупованих територій України відмовляються «евакуюватися» на території російської федерації. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Центр національного спротиву.

Внаслідок поширення інформації щодо депортації українців на окупованих територіях, зокрема з боку українського підпілля, все більше людей розуміють справжні наміри ворога стосовно місцевого населення.

Мешканці ТОТ почали усвідомлювати, що справжньої евакуації не відбувається. Загарбники примусово депортують українців у регіони, в які останніми десятиліттями заселялися народи Кавказу.

Кремлю необхідно збалансувати демографічну ситуацію у регіоні. Адже там не відкидають сценарію активних визвольних рухів народів, що населяють рф. Та й сама так звана евакуація не відбувається добровільно. Фактично росіяни спочатку створюють гуманітарну кризу у регіоні, а потім змушують людей покинути Україну.

Після ж розголосу інформації про реальні дії росіян мешканці ТОТ все більше починають чинити спротив депортації та відмовляються виїжджати з рідної країни. Зокрема, окупанти провалили «евакуацію» на лівому березі Херсонщини, звідки вже активно вивозять місцевих колаборантів і працівників російських державних органів, що незаконно перебувають там у відрядженнях.

Нагадаємо, загарбники прикривають депортацію дітей із Луганщини необхідністю надання їм спеціальної медичної допомоги.

Фото: Укрінформ