Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські архітектори показали концепцію зведення модульних шкіл за пів року

6 Грудня 2022, 11:26

Українське архітектурне бюро AIMM показало власну концепцію швидкого зведення модульних шкіл на 200-600 дітей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук архітектурного бюро.

Фахівці виділили три найпоширеніших типи модульних шкіл: конструкції зі збірного залізобетону, фасадні панелі із залізобетону та блоки з деревини.

Вони пропонують використовувати довговічні матеріали, які не потребують щорічного оновлення. У класних кімнатах будуть вбудовані жалюзі. Також, згідно з концепцією, спортивні й актові зали пропонується не будувати на першому етапі, оскільки ці приміщення згодом можуть бути збудовані окремо. Такі школи радять будувати у висоту до двох поверхів. Терміни будівництва – до 6 місяців у разі наявності готового проєкту.

Планування школи передбачає влаштування всіх необхідних приміщень згідно з ДБНами та сучасними вимогами щодо планувальних рішень закладів освіти.
Нагадаємо, станом на грудень 2022 року в Україні 2446 закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів, 337 із них зруйновано повністю.

Раніше ми повідомляли, що громада невеличкого містечка Піктон на півдні Канади зібрала кошти для відновлення зруйнованої російськими загарбниками школи на Київщині.

Фото: facebook/aimm.group