Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В одному з селищ Кіровоградщини сформували запас продуктів для переселенців

2 Грудня 2022, 23:41

У селищі Петрове Олександрійського району Кіровоградської області за гроші громади сформували запаси продуктів для внутрішньо переміщених осіб. Допомогли в цьому й місцеві сільгоспвиробники. Харчі видають тим, хто переїжджає жити в громаду, повідомляє РеІнформ з посиланням на Суспільне Новини.

На території Петрівської селищної ради нині живуть 1200 вимушених переселенців, пів тисячі з них – діти. Посадовці дбають, щоб люди, які врятувалися від обстрілів, не голодували. Продовольчий запас зберігають у 480 погребах.

«Витратили понад 3 мільйони гривень. Видаємо харчі не лише переселенцям, надавали й соціально незахищеним категоріям населення», – розповіла голова громади Світлана Тилик.

Харчі ВПО видають раз на місяць. Про це розповіла директорка Центру надання соціальних послуг Лілія Лепська: «Місяць розраховується від дати звернення. Даємо кілограм борошна, макаронні вироби. За наявності – гречка, пшоно, пшенична крупа, ячнева, цукор, сіль та олія. Якщо звертається сім’я, такий набір отримує кожен член сім’ї».

Усіх, хто отримує допомогу, реєструють, сказала заступниця директорки Центру Тетяна Сидоренко: «Необхідно мати паспорт, довідку внутрішньо переміщеної особи, бажано оригінал. Довідку можна показати в додатку «Дія». Бажано, щоб людина приходила особисто зі своєю довідкою».

Нагадаємо, у Дрогобичі внутрішні переселенці можуть отримати фінансову допомогу.

Фото: Суспільне Кропивницький