Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції пропонує міжнародним донорам новітні підходи в інформуванні цивільного населення щодо мінної небезпеки

1 Грудня 2022, 19:55

Представники Мінреінтеграції у складі делегації Національного органу з питань протимінної діяльності взяли участь у міжнародній практичній координаційній конференції донорів у сфері протимінної діяльності, що днями відбулася у Женеві.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Делегати від Мінреінтеграції ознайомили присутніх з новітнім підходом у здійсненні інформування цивільного населення щодо ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами (ВНП).

Запропонована новація передбачає таргетоване навчання ризикам найбільш вразливих груп населення шляхом включення меседжів безпечної поведінки при виявленні ВНП до дисциплін і підручників суспільствознавчого та природознавчого спрямування навчальних закладів України усіх рівнів.

Крім того, учасники від Мінреінтеграції ознайомили міжнародних донорів із концепцією покращення інформування цивільного населення про ризики, пов’язані з ВНП, на 2023 рік.

Вона включатиме розповсюдження серед деокупованих громад навчальних роздаткових матеріалів, анімаційних матеріалів, настільних ігор на тематику мінної безпеки та маркувальних знаків для позначення територій із підтвердженим забрудненням вибухонебезпечними предметами.

Фото: Мінреінтеграції