Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Упродовж тижня вдалося поновити електропостачання для майже 115 тис. родин в 4-х регіонах України

9 Травня 2022, 21:20

Зокрема, на Київщині за цей період світло з’явилося у понад 8 тис. будинків, постраждалих унаслідок бойових дій. Це – близько 140 тис. людей. Тепер понад 90% всіх родин регіону забезпечені електрикою.

Загалом упродовж цієї семиденки світло повернулося у 115 тис. домогосподарств, розташованих у районах бойових дій Київської, Донецької, Одеської та Дніпропетровської областей.

Чи не найскладнішою є ситуація з електропостачанням на Донеччині, де останнім часом зросла інтенсивність обстрілів. Відповідно, рівень ушкоджень електромереж теж є чималим. Найскладніші напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський і Великоновосілківський.

Аварійним бригадам вдавалося частково повертати електропостачання у 126 населених пунктів із загальною кількістю населення у майже 91 тис. родин. Але через активні бойові дії мережі доводиться ремонтувати постійно.

Так само загострилася ситуація і на Одещині, де через бойові дії без світла залишилася понад 21 тис. мешканців. Тут уже відновлено електропостачання для майже 14 тис. родин у 25 населених пунктах. Відповідні роботи тривають ще у 5-ти.