Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції інформуватиме цивільне населення деокупованих територій щодо ризиків, пов’язаних з ВНП

20 Листопада 2022, 20:47

Відбулася робоча зустріч представників Мінреінтеграції та МКЧХ. Сторони обговорили співпрацю щодо інформування цивільного населення звільнених територій про небезпеку вибухонебезпечних предметів (ВНП) та інциденти, пов’язані з ними. А також щодо надання допомоги людям, які постраждали від мін та боєприпасів, що не вибухнули. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Вирішено, що для інформування цивільного населення Мінреінтеграції забезпечить передачу знаків мінної небезпеки місцевим громадам та організує відповідні тренінги для уповноважених осіб, які проводитимуть моніторинг та позначатимуть забруднені райони.

За підсумками зустрічі Мінреінтеграції були передані роздаткові матеріали з мінної безпеки для їх подальшого розповсюдження серед населення деокупованих територій.

Найближчим часом міністерство отримає від міжнародних партнерів проєкт плану з реалізації заходів щодо допомоги постраждалим від інцидентів, пов’язаних з детонацією мін і боєприпасів, що не вибухнули.

Нагадаємо, що варто знати мешканцям деокупованого Херсона про мінну безпеку.