Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Волонтери оголосили збір на реконструкцію гуртожитку біля Ірпеня

20 Листопада 2022, 9:00

Ініціатива «Житло для ВПО» збирає кошти на реконструкцію гуртожитку на 80 людей (20 родин) у селі Михайлівка-Рубежівка поблизу Ірпеня. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сторінку організаторів проєкту.

Волонтери планують створити 20 смартквартир для сімей ВПО.

«Це енергоефективний інклюзивний проєкт – центр соціалізації для ВПО й тих, хто втратив житло. Повноцінні смартквартири, а додатково створимо зони спільного користування та приміщення для зберігання речей», – йдеться у повідомленні.

У благодійній організації зазначають, що вже підписали меморандум про співпрацю з Ірпінською громадою щодо реконструкції гуртожитку. Протягом липня-серпня тривав архітектурний конкурс на найкращу концепцію, у вересні було визначено переможця. Наразі активісти збирають 70 тисяч гривень на перший етап реконструкції – підготовчі роботи (очищення території, підключення освітлення та підготовку земельної ділянки).

Збір оголошено на платформі BigIdea, наразі вдалося зібрати понад 3 тисячі гривень. Далі за планом – проєктування й інженерний супровід (вартість – близько 800 тисяч гривень), реконструкція й оснащення (понад 21 мільйон гривень). Також на часткове фінансування будівельних робіт залучено кошти від міжнародного фонду.

Нагадаємо, в Київській області за сприяння благодійної організації відремонтують 3 тисячі будинків, пошкоджених внаслідок війни.

Фото: biggggidea.com