Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як виїхати з Одеси 10 травня: розклад потягів

9 Травня 2022, 19:06

«Укрзалізниця» повідомляє про актуальні потяги з Одеси на 10 травня. Поки з міста не передбачено евакуаційних потягів, проте є платні.

Потяг, який 10 травня курсує з Одеси за кордон:

18:22 35/36 Одеса-Головна – Пшемисль

Платні потяги, які 10 травня курсують з Одеси в межах України:

15:00 26/25 Одеса-Головна – Рахів

18:13 78/77 Вінниця – Ковель

18:22 38/37 Роздільна-1 – Ужгород

19:56 54/53 Одеса-Головна – Дніпро

20:49 136/135 Одеса-Головна – Чернівці

21:31 12/11 Одеса-Головна – Львів

21:56 564/563 Одеса-Головна – Кривий Ріг

22:03 105/106 Одеса-Головна – Київ-Пас

22:25 8/7 Кропивницький – Харків-Пас.