Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«На звільнених територіях гумдопомогу отримали понад 228 тисяч українців, грошову – більш як 48 тисяч», – Ірина Верещук

18 Листопада 2022, 15:14

За останніми даними, понад 228 тисячам українців із деокупованих територій надано більш ніж 9 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Водночас грошову допомогу від міжнародних донорів отримали понад 48 тисяч жителів звільнених населених пунктів на загальну суму більш як 65 мільйонів гривень.

Такі цифри озвучила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук під час пресбрифінгу щодо роботи Координаційного штабу з питань деокупованих територій.

«Людям, які пережили окупацію, потрібно допомогти готівкою, щоб вони мали змогу купувати найнеобхідніше. Дякую за співпрацю в цьому напрямі Товариству Червоного Хреста України та Міжнародній організації з міграції. Фінансову допомогу готова надавати й третя організація – УВКБ ООН. Плануємо розпочати саме з Херсона. Маємо якнайшвидше підтримати містян готівкою. Це допоможе їм пережити зиму», – повідомила очільниця Мінреінтеграції.

Наразі допомога для херсонців надходить з усіх куточків України. Це й харчові продукти, і вода, яка зараз так необхідна жителям міста, гігієнічні засоби, медикаменти, теплі речі, ковдри, генератори, ліхтарі, свічки. На сьогодні на Херсонщину доставлено вже понад 500 тонн гуманітарних вантажів.

Фото: Мінреінтеграції