Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Залізничний вокзал у Херсоні повернувся до життя

18 Листопада 2022, 13:22

В нещодавно звільненому від російських окупантів обласному центрі тривають роботи з відновлення інфраструктури. З метою визначення придатності до повноцінного функціонування залізничного вокзалу спеціалісти Укрзалізниці в стилі терміни перевірили його стан та визначили першочергові заходи до відновлення руху потягів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук компанії.

Також залізничниками спільно з партнерами з World Central Kitchen було ініційовано роздачу продуктових наборів для жителів Херсона в приміщенні вокзалу та організовано місце для надання необхідної медичної допомоги та ліків фахівцями Médecins Sans Frontières / MSF.

Крім того вокзал забезпечили резервним живленням і терміналами Starlink: тепер херсонці зможуть зарядити мобільні телефони та під’єднатися до мережі, щоб зв’язатись із близькими.

А вже сьогодні ввечері, 18 листопада, зі столиці до звільненого від ворога міста відправиться легендарний «Потяг до Перемоги». Ним поїдуть близько 200 учасників проєкту «Квитки до Перемоги». Радісною новиною з підписниками поділився у фейсбуці радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань.

Також він закликав тих, хто планує повертатися найближчим часом до дому ознайомитися із правилами мінної безпеки.

Фото Укрзалізниця