Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Зараз не можна зупинятися», – родина Семиволосів, Луганщина

14 Листопада 2022, 17:49

Коні завжди були пристрастю родини Семиволосів з міста Кремінна. Це захоплення перетворилося на сімейну справу: за кілька років конюшня стала клубом «Кінний дім», де можна було навчатися верхової їзди, пройти реабілітацію за допомогою коней, а також подивитися на виступи вправних вершників.

Після 24 лютого життя клубу та його мешканців докорінно змінилося: вперше в житті коням довелося долати великі відстані на колесах і переїхати в протилежну частину України.

«Спочатку ми не розуміли, як нам вивезти тварин з міста, яке постійно обстрілюють. Тим паче їх у нас аж 16. Однак дуже вчасно змогли знайти транспорт і перевізника. Щойно вивезли – у конюшню влучив російський снаряд», – розповідає син засновника і тренер клубу Єгор.

Тепер сім’я поновлює свою справу в Тернопільській області, у місті Борщів. Тварини відновилися від важких переїздів, а на кінні вистави приїжджають подивитися навіть з інших міст.

Після перемоги Семиволоси мріють допомагати постраждалим від війни українцям – проводити реабілітації за допомогою коней у рідній Кремінній. Адже переконані, що тільки разом ми здолаємо всі незгоди.