Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Херсонщині майже 66 тисяч школярів навчаються дистанційно – МОН

14 Листопада 2022, 20:42

Станом на сьогодні в Херсонській області у дистанційному форматі навчаються 65 794 школярі. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова першого заступника міністра освіти і науки Андрія Вітренка, озвучені в етері телемарафону «Єдині новини».

Наразі в МОН розглядають кілька варіантів.

«Якщо, наприклад, школа не придатна до використання й там неможливо відновити освітній процес, ми будемо доєднувати нових учнів, які там залишились, до вже існуючих і функціонуючих онлайн-шкіл. Якщо ж департамент освіти буде призначати нових керівників шкіл, що будуть займатись їх відбудовою, і коли можна буде організувати безпечний освітній процес для всіх, тоді ми говоритимемо про те, скільки шкіл запустимо у змішаному форматі», – пояснив посадовець.

Загалом у Херсонській області зараз працюють 157 шкіл – всі у дистанційному форматі. Очікується, що після відпрацювання деокупованих територій правоохоронними органами значна кількість шкіл долучиться до українського освітнього процесу та працюватиме не лише в онлайні, а й у змішаному форматі.

Нагадаємо, нещодавно на відновлення зруйнованої російськими загарбниками української школи гроші зібрала громада невеличкого містечка Піктон.

Фото: ВВС