Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У ДСНС дали поради українцям, як безпечно повернутись у звільнені від окупантів населені пункти

14 Листопада 2022, 18:30

Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій дали поради, як безпечно повернутись у звільнені від російської армії населені пункти. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм ДСНС України.

Фахівці наполегливо рекомендують дочекатися дозволу від органів місцевої влади та перевірки місцевості піротехнічними підрозділами служби.

Якщо громадяни все-таки вирішили повернутися до власної оселі, їм необхідно:

  1. Звернутися до місцевих органів влади, щоб отримати інформацію про обстеження будинку та території навколо на наявність вибухонебезпечних предметів.
  2. У разі відсутності такої інформації слід самостійно подати заявку на обстеження домівки спеціалістами ДСНС за номером 101 або у мобільному застосунку «Розмінування України». Завантажити додаток на смартфон можна за посиланнями: Android, Apple.

Після авторизації ви зможете повідомити саперів про ймовірну загрозу у вашій оселі та в режимі онлайн слідкувати за обробленням заявки.

Раніше ми повідомляли, скільки часу необхідно витратити на розмінування одного населеного пункту на деокупованих територіях.

Фото: телеграм ДСНС України