Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Чернігів отримав обладнання для пошуку поривів на водопроводах

14 Листопада 2022, 16:44

Чернігівський водоканал отримав від австрійської компанії сучасне обладнання для пошуку поривів у водопровідних мережах. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук КП «Чернігівводоканал».

Зазначається, що кілька місяців тому до керівництва установи звернулися представники Посольства Австрії в Україні з пропозицією надати спеціалізоване обладнання для пошуку поривів на водопровідних мережах. Також фахівцям водоканалу запропонували пройти навчання у компанії MTA Messtechnik GmbH.

Один з учасників навчальної програми розповів, що на випробувальному полігоні було укладено трубопроводи різних діаметрів з усіх матеріалів, що випускаються серійно. Загальна протяжність навчальних мереж становить близько 2500 м. При цьому там змодельовано різні варіанти пошкоджень мереж: негерметичність, течі, розриви тощо. Це дозволяє імітувати широкий спектр різних аварійних ситуацій.

Крім того, під час проходження курсу теоретичного навчання представники Чернігівводоканалу взяли участь у двох спеціальних тренінгах. Перша частина стосувалася правильного використання сучасних технологій експлуатації трубопроводів, друга – чіткого використання технології виявлення витоків.

Обладнання вже надійшло до Чернігова та використовується під час пошуку поривів на водопроводах.

Нагадаємо, нещодавно харківські рятувальники отримали партію допомоги від уряду Норвегії.

Фото: фейсбук КП «Чернігівводоканал»