Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Разом ми поборемо усі труднощі!» – Роман Козумляк, Київ

10 Листопада 2022, 16:59

Роман зацікавився настільними іграми ще у 2015 році. Згодом зрозумів, що російська продукція буквально заполонила український ринок. Тоді чоловік вирішив виправити це й взявся створювати власний бізнес. Його рушійною силою була жага до українізованого суспільства. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Спілкування з авторами, переклад, виробництво в Китаї та місяці очікування – усе це не завадило команді Lord of Boards створювати якісні українськомовні настільні ігри.

Навіть повномасштабна війна не змусила їх зупинитися: Роман із командою перевезли бізнес до Вінниці й швидко відновили роботу, а клієнти почали з’являтися вже у березні.

Підприємець каже, що їхні ігри – своєрідні психологи, адже вони допомагають відволіктись і на деякий час зануритися в інший світ.

«Окреме задоволення, коли з самого фронту бійці надсилають фото, як вони грають у наші ігри. Це щось неймовірне! Війна, «передок», а для заспокоєння захисники й захисниці грають у стратегії чи будують міста», – розповідає чоловік.

Роман і його команда переконані: росії нас не зламати, а маленькими перемогами у «настолках» ми наближаємо велику.

Нагадаємо, історію Владислава та Дмитра, які одні з перших в Україні почали власноруч виготовляти калімби – унікальний музичний інструмент, що підходить як для інтуїтивної гри, так і для вивчення улюблених мелодій.