Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Насильницька депортація українських дітей до рф є воєнним злочином

10 Листопада 2022, 23:54

Окупанти під різними приводами продовжують викрадати українських дітей з ТОТ. Лише за перший тиждень листопада з тимчасово окупованих районів Луганщини вивезли понад 300 дітей.

Зокрема понад сотню маленьких українців вивезено нібито на оздоровлення до Санкт-Петербурга. 92 неповнолітніх відправили до Новосибірської, Ленінградської та Тюменської областей рф на усиновлення.

Ще майже 100 діток викрали з Луганського міста Брянка та перевезено до Брянська. Там діє місцевий Центр вивчення дітей. Після того, як вони пройдуть спеціальну перевірку їх розподіляють по різних навчальних закладах у віддалених регіонах рф.

Таким чином окупанти беруть українських дітей в полон, аби тим самим «заманити» до росії їхніх батьків. Адже, для того, щоб забрати дитину з псевдо «лікування» чи «навчання» – необхідно приїхати за нею до рф. Після чого росіяни планують розквартирувати їх там під приводом того, що неможливо повернутися на територію, де оголошений воєнний стан.

Нагадаємо, діти, які постраждали від війни, можуть отримати допомогу від міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка».

Фото: Укріфнорм