Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Червоний Хрест разом з поліцією доставили гуманітарну допомогу у звільнене село Лиманщини

6 Листопада 2022, 10:34

Правоохоронці разом з Червоним Хрестом доставили гуманітарну допомогу до села Коровий Яр на Лиманщині. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Місцеві мешканці отримали продуктові набори, а також предмети гігієни для дорослих і немовлят. Також людям привезли медикаменти.

Село Коровий Яр розташоване на півночі Лиманської громади, яка у квітні опинилася під окупацією. Нині у населеному пункті залишилось близько 100 мешканців, семеро з яких – діти.
У центрі села – знищений ворогом фельдшерський пункт, де місцеві раніше могли отримати необхідну медичну допомогу. Зараз тут – лише стіни й залишки обладнання.
Поліцейські та волонтери привезли медичні препарати, в яких може виникнути екстрена потреба. Надалі вирішуватиметься питання щодо відновлення роботи фельдшера та місця прийому ним пацієнтів.

Нагадаємо, днями Благодійний фонд «Добро» за координації Мінреінтеграції надав гуманітарну допомогу жителям нещодавно визволеного від російських окупантів міста Лиман.

Фото: Краматорського районного управління поліції Донецької області