Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Понад 400 жителів Святогірська отримали будматеріали для відновлення осель після обстрілів

31 Жовтня 2022, 23:22

Мешканці Святогірської громади можуть звертатися за безоплатними будівельними матеріалами для полагодження будинків. Тим, хто не може відремонтувати будівлю самотужки, допоможуть волонтери та комунальні служби. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Святогірської міської військової адміністрації.

На сьогодні вже понад 400 жителів Святогірська та 200 осіб, які проживають у селах громади, отримали будматеріали та почали самостійно готувати до зими будинки з незначними пошкодженнями.

Тим, хто не може впоратися з цим самостійно, допомагають комунальники, старости або волонтери. Також робітники КП «Сервіскомунбуд» власними силами лагодять дахи, закривають вікна в місцях загального користування у багатоповерхівках.

Усім мешканцям громади, які ще не отримали будівельних матеріалів або отримали їх у недостатній кількості (чи не всі потрібні), необхідно звернутися із відповідною заявою у довільній формі:

  • жителям Святогірська – до КП «Сервіскомунбуд»;
  • жителям сіл Адамівка, Микільське, Хрестище, Глибока Макатиха – до старости Хрестищенського округу;
  • жителям сіл Маяки, Сидорове, Тетянівка, Пришиб – до старости Маяківського старостинського округу;
  • жителям сіл Долина, Краснопілля, Мазанівка, Богородичне – до старости Долинського округу.

Важливо! Будматеріали для мешканців вказаних населених пунктів будуть надаватися після усунення небезпеки від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, нещодавно 50 тонн гуманітарної допомоги жителям Харківщини передав «Фонд Добра та Любові».

Фото: фейсбук Святогірської МВА